410918740073085
top of page
Çalışma Yüzeyi 3 kopya 6-100.jpg

Biz Kimiz

Merhaba,

 

Nihan ve Serhat'ın kurduğu Craft Paper Co. bol hayal gücü içeren, çocuk odalarına özel duvar kağıtları ve stickerlar üreten minik ölçekli ama sonsuz yaratıcılık içeren bir çocuk tasarımları markasıdır.

Çocuklarımızın sınırsız hayal gücüne hizmet etmek ve gelişimlerine katkıda bulunmak Craft Paper Co.'nun en büyük amacıdır. Onların hayal gücünü besleyecek alanlar açmak, konfor alanlarında kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak ve odalarında geçirecekleri zamanın kalitesini artırmak ilk önceliğidir.

 

Nihan; Gıda Mühendisliği bölümünü bitirip, İşletme Yüksek Lisansı yaptı. Okuduğu bölümlerin yanında, çocukluk yıllarından beri hep sanat ve tasarım ile ilgilendi. Uzun yıllar kafe ve çay sektöründe aşkla çalıştı. Tasarım ve sanat her zaman işinin bir parçası oldu, yıllar sonra  yaptığı tasarımların çocuk psikolojisine etkilerini farkedip, bu konuda kendisini geliştirmek için düzenli eğitimler aldı ve halen bu konuda destek ve eğitimler almaktadır.

Serhat; Makina Mühendisliği bölümünü bitirip uzun yıllar uluslararası firmalarda yönetici pozisyonlarında çalıştı. Daha sonra Craft Paper Co.'nun teknik bölümlerini geliştirmek ve Nihan'ın yaratıcılığına alan açmak için bu hayal firmasına dahil oldu.

Craft Paper Co. bu iki kişinin ortak üretim markasıdır. Her geçen gün, Nihan'ın tasarladığı sihirli ve sevimli yaratıklar ile çocuklara hizmet eden hayal ekibi büyümektedir :)

Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page