410918740073085
top of page

İade Süreci
Hakkında

Merhabalar...

Öncelikle Craft Paper'ın birinci önceliği yaptığınız alışverişin tamamen içinize sinmesi ve sonucun hayal ettiğiniz gibi (ve hatta hayal ettiğinizden de güzel) olmasıdır.

Craft Paper'ın tüm tasarımları Nihan Minareci'nin elleriyle çizdiği figürlerden oluşuyor. Nihan yumuşak ve dinlendirici renklerle çalışmayı seviyor ve tasarımlarımızın çoğu bu yüzden dinlendirici ve bu kadar sakin. Pastel ve hafif tonlarda olmasını lütfen solukluk ile karıştırmayın. Capcanlı ve fazla cıvıl cıvıl renkler olmaması bizim tercihimiz ve hassas olduğumuz bir konu ♡

HP Latex baskı cihazlarımız, teknolojik olarak en yeni ve üstün cihazlardır. Renk konusunda hassas olduğumuz için tüm cihazlarımızın renk kalibrasyonunu düzenli aralıklarla kalibre ediyoruz.

Dijital ortamlarda tasarımlarımızdaki renkler; ekran parlaklığını ve elimizdeki telefon, tablet, bilgisayar vb. ekran özelliklerine göre çok değişim gösteriyor ve yanıltıcı olabiliyor. Ya da duvarın çektiğimiz bir fotoğrafı; o günün hava durumuna, odanın aydınlığına ve hatta telefonumuzun modeline göre bile çok farklı farklı çıkabiliyor. Bu sebeple eğer renk konusunda çok hassasanız lütfen ürün satın almadan önce bizimle iletişime geçiniz, gerekirse numune almanızı sağlayabiliriz. Renk konusu önemli :)

İade Şartları

Duvar kağıtlarında size özel üretim yaptığımız için eğer hata bizden kaynaklı değilse ne yazık ki iade kabul edemiyoruz. 

 

Stickerlarda Craft Paperdan kaynaklanan hatalar haricinde ne yazık ki iade kabul edemiyoruz. İade gerektiren durumlarda süreç şöyle işlemektedir;
 

Sticker iadesi süreci şöyle işlemektedir;
-Stickerlar "kağıt kırılmasına" müsait ürünler olduğu için iade süreci ürünler zarar görmeden, kullanılmadan planlanmalıdır, aksi taktirde iade ne yazık ki kabul edilememektedir.

-Üstte ki süreci sorunsuz hallettiyseniz, ürünleri eksiksiz şekilde Yurtiçi Kargo ile Nihan Minareci ismine ve 2166/3 Sok. No:6 İskele Mah. Urla/İzmir adresine "Gönderici Ödemeli" olarak gönderiyorsunuz. (bu gönderici,  siz oluyorsunuz)

-Ürünler tarafımıza sağlam şekilde ulaştıktan sonra, ürün bedeli iade oranı, karşılıklı anlaşılarak tarafınıza iade edilecektir.

bottom of page