410918740073085
top of page
Duvar Kağıdı Sipariş Süreci: SSS

Mevcut duvar kağıtlarından birini odamın ölçülerine göre revize etmenizi istiyorum :

Craft Paper Co.'da her duvar kağıdı size özel olarak hazırlanmaktadır. Bizimle iletişime geçip, uygulama yapılacak duvarın fotoğrafını ve tam ölçülerini(en x boy), varsa bu duvarın önüne gelecek mobilyaların konumlarını bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. m² ölçünüze göre oluşacak yeni fiyata göre size bir güvenli bir ödeme linki göndermekteyiz. Ödeme yapıldıktan sonra ürünler tarafınıza 2-3 iş günü içinde gönderilmektedir.
 

Mevcut duvar kağıtlarını çok beğendim ama odama göre ölçeklendirilip, objelerde yer değişikliği, arka plan renk değişikliği, isim yazılması gibi değişiklikler istiyorum :

Mevcut duvar kağıtlarında istediğiniz her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Bizimle iletişime geçip, isteklerinizi öğrendikten sonra, sizden uygulama yapılacak duvarın fotoğrafını, En x Boy ölçülerini istemekteyiz. İsteklerinize göre oluşturulacak tasarımın odanıza uyarlanmış görsel hali tarafınıza gönderilecektir. Onayınıza göre size bir güvenli bir ödeme linki göndereceğiz. Yapılan ödeme sonrası, duvar kağıtlarının basım işlemi yapılacaktır. Bu işlemler yaklaşık 2-3 iş günü sürmektedir. 
 

Ürün siparişleri 2 saat içinde iptal edilebilir fakat 2 saatten daha uzun sürelerde ürünler size özel olarak baskı yapıldığı için iptal edilememektedir. Yanlış ölçü bildirimi, yanlış usta uygulaması gibi durumlarda firmamızın sorumluluğu yoktur.

Craft Paper olarak Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. 

 

Gönderinizin takip edebilmeniz için kargo takip numarası tarafınıza gönderilecektir.

 

Baskılar rulo haline getirilerek özel olarak imal edilmiş ve korunaklı silindir kutu içerisine yerleştirilecek, su ve benzeri sıvılardan zarar görmemesi için özenle paketlenecektir.

Duvar Ölçüsünü Doğru Şekilde Alma :

Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hayal ettiğimiz duvar kağıdına tasarlayabilmek için telefon veya imkan varsa yüz yüze olacak şekilde görüşmeler yapılacaktır. Fiyat teklifi tarafınıza gönderilecek ve size bir güvenli bir ödeme linki göndereceğiz. Yapılan ödeme sonrası pedagog onaylı şekilde tasarım çalışmasına başlanacak ve tasarım sürecinde çizimler tarafınıza gönderilecek ve onayınızdan sonra duvar kağıtlarının basımı yapılacaktır. Genel olarak bu süreç 2 hafta kadar sürebilmektedir. 
Özel tasarım fiyatı : 2.000-10.000 TL arasında değişmektedir.

İade koşullarınız nelerdir?

Duvar Ölçüsünü Doğru Şekilde Alma :

Duvar kağıdı yapılacak duvarın En x Boy ölçüleri çok dikkatli şekilde, ölçüler 1-2 cm bile yuvarlanmadan tarafımıza bildirilmelidir. Çünkü biz duvar kağıtlarımızı tam duvarınıza göre özel baskı yapacağız. Duvar yamukluğu ve benzeri durumlar için her köşeden 5'er cm daha büyük baskı alıyoruz fakat yinede ölçüleri tam olarak bildirmeniz çok önemlidir. Ölçü alırken süpürgelik ile varsa kartonpiyer arası ölçülmelidir, varsa kapı üstleri, perde boşluklarınıda bildirmenizde fayda var.

Kargo Ve Sevkiyat Bilgileri

bottom of page