Mevcut duvar kağıtlarından birini odamın ölçülerine göre revize etmenizi istiyorum :

Sitemizdeki duvar kağıtlarından, odanızın duvarına göre ölçeklendirilmiş şekliyle satın almak isterseniz, bizimle iletişime geçip, uygulama yapılacak duvarın fotoğrafını ve tam ölçülerini(en x boy), varsa bu duvarın önüne gelecek mobilyaların konumlarını bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Duvar kağıdı fiyatlandırılması odanızın duvarının m² `si üstünden yapılıp, fiyatı 200 TL/m² + Kdv`dir.(İndirimli dönemler hariç) Bu ölçeklendirme işlemi için herhangi bir ilave ücret talep edilmemektedir. m² ölçünüze göre oluşacak yeni fiyata göre size bir güvenli bir ödeme linki göndermekteyiz. Ödeme yapıldıktan sonra ürünler tarafınıza 2-3 iş günü içinde gönderilmektedir.
 

Mevcut duvar kağıtlarını çok beğendim ama odama göre ölçeklendirilip, objelerde yer değişikliği, arka plan renk değişikliği, isim yazılması gibi değişiklikler istiyorum :

Mevcut duvar kağıtlarında istediğiniz her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Bizimle iletişime geçip, isteklerinizi öğrendikten sonra, sizden uygulama yapılacak duvarın fotoğrafını, En x Boy ölçülerini istemekteyiz. İsteklerinize göre çıkacak yeni fiyat teklifi tarafınıza gönderilecektir. Onayınıza göre size bir güvenli bir ödeme linki göndereceğiz. Bu değişiklikler için ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Yapılan ödeme sonrası tasarım çalışmasına başlanacak ve tasarım değişikliklerini uygulayıp görselleri tekrar size göndereceğiz. Son onayınızdan sonra duvar kağıtlarının basım işlemi yapılacaktır. Bu işlemler yaklaşık 2-3 iş günü sürmektedir. 
 

Bana özel tasarımı yapılmış duvar kağıdı istiyorum :

Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hayal ettiğimiz duvar kağıdına tasarlayabilmek için telefon veya imkan varsa yüz yüze olacak şekilde görüşmeler yapılacaktır. Fiyat teklifi tarafınıza gönderilecek ve size bir güvenli bir ödeme linki göndereceğiz. Yapılan ödeme sonrası pedagog onaylı şekilde tasarım çalışmasına başlanacak ve tasarım sürecinde çizimler tarafınıza gönderilecek ve onayınızdan sonra duvar kağıtlarının basımı yapılacaktır. Genel olarak bu süreç 2 hafta kadar sürebilmektedir. 
Özel tasarım fiyatı : 800-2.400 TL + Kdv

Duvar Ölçüsünü Doğru Şekilde Alma :

Duvar kağıdı yapılacak duvarın En x Boy ölçüleri çok dikkatli şekilde, ölçüler 1-2 cm bile yuvarlanmadan tarafımıza bildirilmelidir. Çünkü biz duvar kağıtlarımızı tam duvarınıza göre özel baskı yapacağız. Duvar yamukluğu ve benzeri durumlar için her köşeden 5'er cm daha büyük baskı alıyoruz fakat yinede ölçüleri tam olarak bildirmeniz çok önemlidir. Ölçü alırken süpürgelik ile varsa kartonpiyer arası ölçülmelidir, varsa kapı üstleri, perde boşluklarınıda bildirmenizde fayda var.

İade koşullarınız nelerdir?

Ürün siparişleri 2 saat içinde iptal edilebilir fakat 2 saatten daha uzun sürelerde ürünler size özel olarak baskı yapıldığı için iptal edilememektedir. Yanlış ölçü bildirimi, yanlış usta uygulaması gibi durumlarda firmamızın sorumluluğu yoktur.

Kargo Ve Sevkiyat Bilgileri

Craft Paper olarak Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. 

 

Gönderinizin takip edebilmeniz için kargo takip numarası tarafınıza gönderilecektir.

 

Baskılar rulo haline getirilerek özel olarak imal edilmiş ve korunaklı silindir kutu içerisine yerleştirilecek, su ve benzeri sıvılardan zarar görmemesi için özenle paketlenecektir.